Medarbejdere på DTU Mekanik

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Niels Aage Niels AageLektorDTU Mekanik45 25 42 53naage@mek.dtu.dk
Haim Abitan Haim AbitanLaboratorie IngeniørDTU Mekanik45 25 40 53haiab@mek.dtu.dk
Julie Krogh Agergaard Julie Krogh AgergaardPh.d.-studerendeDTU Mekanikjkrag@mek.dtu.dk
José Joaquín Aguilera Prado José Joaquín Aguilera PradoPh.d.-studerendeDTU Mekanikjojap@mek.dtu.dk
Arhimny Hasdi Aimon Arhimny Hasdi AimonPh.d.-studerendeDTU Mekanikahaai@mek.dtu.dk
Julie Kamp Albæk Julie Kamp AlbækPh.d.-studerendeDTU Mekanik45 25 62 83jukam@mek.dtu.dk
Basit Ali Basit AliPh.d.-studerendeDTU Mekanikbaali@mek.dtu.dk
Leo Alting Leo AltingProfessor emeritus DTU Management45 25 46 60leoa@dtu.dk
Leo Alting Leo AltingProfessor EmeritusDTU Mekanikleoa@mek.dtu.dk
Rajan Ambat Rajan AmbatProfessorDTU Mekanik45 25 21 81ram@mek.dtu.dk